Ünlü Kişilerin Son Halleri!

Ünlü Kişilerin Son Halleri!

Ünlü kişilerde herkez gibi çeşitli sağlık sorunları yaşamaktadırlar. Bu ünlülerimiz zor günler geçirmekte olup, ekranlarda fazla görünmemektedirler. İşte sizler için derlediğimiz, ünlülerin bilinmeyen ağar hastalıkları.

Hakan Taşıyan

Hakan Taşıyan son hali: Hakan Taşıyan’ın organ yetmezliği sonucu nakil beklediği ortaya çıkmıştı. Sanatçının son görüntüsü ise sevenlerini oldukça üzmüştü. İlk etapta ayağındaki ağrılar yüzünden tedavi görmeye başlayan Hakan taşıyan’ın hastalığı, karaciğer ve böbrek rahatsızlığına kadar ilerlemişti. Erol Köse’nin Hakan Taşıyan için yaptığı açıklamada, O veya bu sebeple Hakan Taşıyan çoklu organ yetmezliği yaşıyor, durumu hafifletmeye gerek yok, Hakan taşıyan ölüm döşeğinde diyebiliriz, aşırı gururlu bi insan kimselere derdini açmak istemiyor bu değerli sanatçıyı göz göre göre kaybetmeyelim. Kendisi Ankara’da ikamet ediyor, uygun bi döner aranıyor. Çok acil böbrek ve karaciğer nakli yapılması gerekiyor ifadelerini kullanmıştı. En son çıktığı televizyon programında Hakan Taşıyan, konuşmakta bile güçlük çekiyordu. Taşıyanın arkadaşı Hakan Yılmaz ise organ nakil ameliyatı her hastanede malesef olmuyor. Böbrek ve karaciğer nakli için hem maddi hem manevi desteğe ihtiyacı var, şeklinde açıklama yapmıştı.

Özkan Uğur

Özkan Uğur son hali: 2013 senesinde lenf kanserine yakalanmıştı fakat kısa bir süre önce hastalığı tekrar eden Özkan Uğur, lenf kanser’ini yenmek için yeniden tedavi görmeye başlamıştı. Bir süre önce hastalığıyla ilgili sosyal medyada açıklama yapmıştı. Lenf kanser’i tedavisi süren Özkan Uğur’un son hali dikkat çekti. 66 yaşında olan sanatçı rahatsızlığımla ilgili arayan soran ve dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Tedavi sürecim şuan olumlu gidiyor, güzel, sağlıklı günlerde birlikte olacağız inşallah, ifadesini kullanmıştı.

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur son hali: Antalya’da özel bir hastanede kendi oğlunun böbreği nakledilen arabesk müziğinin ünlü ismi Ferdi Tayfur kendisine destek olan hayranlarına en içten sevgilerini gönderdi. Böbrek naklinden sonra açıklama yapan Ferdi Tayfur, teşhis konulmadan önce çok uyuduğunu ve bu durumun yeğeninin dikkatini çektiğini anlattı. Birgün yeğeni, dayı seni doktora götürmemiz lazım ifadesini kullandı ve doktora gittik. Doktora gittiğimizde ise diyabete bağlı olarak böbrek yetmezliği olduğunu öğrendim. Her şey aiden gelişti iki ay diyalize girmek zorunda kaldım. Yaptığım araştırmada böbrek nakli ameliyatının korkulacak bir şey olmadığını öğrendim. Gözümü kapattım, gözümü açtım, ameliyatım bitmişti ve çok kolay oldu. Hiç kimse böbrek nakli ameliyatından korkmasın ifadesini kullandı.

Kenan Işık

Kenan Işık son hali: 2014 senesinde yaşadığı talihsiz bir kaza sebebiyle beyin kanaması geçiren ve uzun süredir tedavi gören Kenan Işık, hakkında son günlerde yeni iddialar ortaya atıldı. Sanatçının iyileşme sürecinde olduğu ve gözleriyle de olsa iletişim kurabildiği haberleri sevenlerini umutlandırmıştı. Ancak Kenan Işık’ın durumunda bir değişiklik olmadığı ve iyileşiyor haberlerine kaynak gösterilen eşi Beril Işık’ın sözlerinin 2014 yılına ait olduğu ortaya çıkmıştı. Aileye yakın isimlerden alınan bilgilere göre sanatçının sağlık durumunun iyiye ya da kötüye girişi yok.

Arda Kural

Arda Kural son hali: Bir dönem ekranların en çok aranan yüzlerinden olan Arda Kural, ”yerli leonardo” yaşadığı bir kaç sağlık sorunlarından dolayı ekranlardan uzaklaştı, hatta bir dönem sokaklarda bile yaşamaya başlamıştı. İşte Arda Kural’ın yürek burkan son hali. Birçok kişinin gençlik dizisinden tanıdığı oyuncu Arda Kural, ekranlara yeniden döneceğini açıklamıştı. Bir süre sağlık sorunları yaşayan ünlü sanatçının hayatı ise merak edilmeye başlandı. Eyvah babam dizisiyle ünlenmişti. Arda Kural zor günleri geride bıraktı. 2017 yılında Psikonevros teşhisi konulan ve bir süre tedavi gören Arda Kural setlere geri dönmüştü. Arda Kural 2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde şizofreni tedavisi gördüğü haberleriyle gündeme gelmişti. Annesi Günnur Kural’la birlikte Küçükçekmece’deki bir apartman dairesinde yaşayan oyuncu maddi sıkıntılar sebebiyle oldukça zor günler geçirmişti.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses son hali: Hayatı kötü başlayıp daha sonra düzelen İbrahim Tatlıses’in silahlı saldırıya uğraması tüm Türkiye’de büyük bir üzüntüyle karşılanmıştı. İbrahim Tatlıses Maslak’ta uzun namlulu silahla açılan ateş sonucunda başından yaralandı. İki hafta boyunca yoğun bakımda tedavi gören İbrahim Tatlıses’in ailesi tedaviyi sürdürme kararı almışlardı. Şimdilerde ise kendinden yaşça çok küçük olan bir hayat arkadaşı bulunmaktadır. Çok zor şartlarda büyüdü, inşaatlarda çalıştı, kurşun yedi ama yılmadı. Hayata dört elle sarılmayı bildi.

Sıradaki içerik:

Ünlü Kişilerin Son Halleri!