e

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

181 Okunma
Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!
avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

BİR ZAMANLAR TEXAS TRENİ

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

Bir kanun kaçağı ve bir Texas Ranger Kaptanının ömür boyu sürecek bir kişisel kan davası vardır, ancak yirmi yıl sonra, yaşlılığın yerleşmesiyle birlikte, en yeni nesil kanun kaçağı olan en son Teksas sorunuyla yüzleşmek için farklılıklarını bir kenara bırakmaları gerekir. Bir Zamanlar Teksas Treni, Burt Kennedy’nin yönettiği ve Willie Nelson ve Richard Widmark’ın oynadığı 1988 televizyon filmi.

İlk gösterim tarihi: 3 Ocak 1988 Yönetmeni: Burt Kennedy Film müziğinin bestecisi: Arthur B. Rubinstein Uygulayıcı yapımcılar: Robert Papazian, Doreen Bergesen Oyuncu direktörleri: Mary West, Ross Brown

On Aranan Adam (TEN WANTED MAN)

Ten Wanted Men, Bruce Humberstone’un yönettiği ve Randolph Scott’un oynadığı 1955 Amerikan Western filmidir.

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

İlk gösterim tarihi: 1 Şubat 1955 Yönetmeni: H. Bruce Humberstone Film müziğinin bestecisi: Paul Sawtell Yapımcılar: Randolph Scott, Harry Joe Brown Öykü: Irving Ravetch, Harriet Frank Jr.

KIRIK OK

Tom Jeffords diğer askerlerden biraz daha farklı bir Amerikan askeridir. Tom Beyazlarla Apaçiler arasındaki savaşın bitmesini, iki kültürün kendi topraklarında özgürce yaşamasını istiyor. Bu düşünceyle bir gün zor durumdaki apaçi gencinin hayatını kurtarır ve apaçilerin adalet duygusunu keşfedince, barışın ilk adamını atmaları için kızılderilileri motive etmeye başlar. Bu esnada Apaçi kültürünü daha iyi tanır ve hatta kalbini bir Yerli’ye kaptırır. Zamanla Jeffords’ın çabaları amacına ulaşır ve üç aylık barış deneme süreci başlar. Fakat her iki taraftan da isyancılar barışı engellemek için saldırılar düzenlemektedir. Bu saldırılardan Tom Jeffords da etkilenir ve barış konusundaki umutlarını kaybedecek gibi olur. Fakat kayıpsız ve ödünsüz barış olmayacağını er geç fark edecektir.

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

Broken Arrow, Delmer Daves tarafından yönetilen ve Tom Jeffords rolünde James Stewart ve Cochise rolünde Jeff Chandler’ın oynadığı 1950 Amerikan Western filmidir. Film bu tarihsel figürlere dayanıyor ancak hikayelerini dramatize bir biçimde kurguluyor. Yayın tarihi: 21 Temmuz 1950 (ABD) Yönetmeni: Delmer Daves Film müziğinin bestecisi: Hugo Friedhofer Aldığı ödüller: Altın Küre En İyi Uluslararası Anlayışı Teşvik Eden Film Ödülü Adaylıklar: En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ı”

ZORAKİ KAHRAMANLAR – Almost Heroes 1998

Misyonu Lewis ve Clark’ı yenmek olan iki kişilik bir yol komedisi. Almost Heroes, Christopher Guest tarafından yönetilen, Guest’in arkadaşı ve sık sık birlikte çalıştığı Harry Shearer tarafından anlatılan, Chris Farley ve Matthew Perry’nin başrollerini paylaştığı, 1998 yapımı bir Amerikan macera komedisi Batı filmi.

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

İlk gösterim tarihi: 29 Mayıs 1998 Yönetmeni: Christopher Guest Bilet gişesi: 6,1 milyon USD Bütçe: 30 milyon USD Senaryo: Boyd Hale, Mark Nutter, Thomas R. Wolfe

UMUTSUZ YOL – The Desperate Trail 1994

Desperate Trail, P.J. Pesce tarafından yazılan ve yönetilen ve Sam Elliott, Craig Sheffer ve Linda Fiorentino’nun oynadığı 1994 Amerikan Western filmidir. Başlangıçta TNT kablolu TV ağında gösterildi.

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

Yayın tarihi: 1995 (Finlandiya) Yönetmeni: P. J. Pesce Film müziğinin bestecisi: Stephen Endelman Oyuncu direktörü: Sarah C. Koeppe Senaryo: P. J. Pesce, Tom Abrams

Omuz Omuza Django sfida Sartana 1970

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

Django sfida Sartana Omuz Omuza 1970 Hakkında Detaylı Bilgi: Bir banka soygunu, ödül katili Django’nun erkek kardeşi Steve linç edilir. Django, Steve’in sözde suç ortağı olan Sartana’nın peşine düşer, ancak onu da masum bulur. İki adam gerçek hırsızları arar.

İpten Dönenler (2012)

Gallowwalkers, Andrew Goth tarafından yazılan ve yönetilen ve başrollerde Wesley Snipes, Kevin Howarth, Riley Smith, Tanit Phoenix, Patrick Bergin ve Diamond Dallas Page bulunan 2012 Amerikan batı korku filmidir.

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

İlk gösterim tarihi: 27 Ekim 2012 Yönetmeni: Andrew Goth Bütçe: 17 milyon USD Senaryo: Andrew Goth, Joanne Reay Yapımcılar: Courtney Lauren Penn, Brandon Burrows

HIZLI ve ÖLÜ (1987)

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

HIZLI ve ÖLÜ (the quick and the dead): The Quick and the Dead, Robert Day’in yönettiği, başrollerini Sam Elliott, Tom Conti, Kate Capshaw, Kenny Morrison ve Matt Clark’ın oynadığı, Louis L’Amour’un 1973 tarihli romanına dayanan, 1987 yapımı bir televizyon filmi.

Filmin konusu, Shane’e güçlü bir benzerlik gösteriyor. İlk gösterim tarihi: 28 Şubat 1987 Yönetmeni: Robert Day Öykü: Louis L’Amour Film müziğinin bestecisi: Stephen Dorff, Steve Dorff Senaryo: Louis L’Amour, James Lee Barrett

GOLD 2013 (ALTIN)

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

GOLD 1951 hakkında bilgi: Gold, Thomas Arslan’ın yönettiği 2013 Alman Batılı filmidir. Film, 63. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yarışmaya katıldı.

Yayın tarihi: 24 Temmuz 2013 (Fransa) Yönetmeni: Thomas Arslan Film müziğinin bestecisi: Dylan Carlson Oyuncu direktörü: Ulrike Müller Senaryo: Thomas Arslan

İntikam VE Kurtuluş 2014

İntikam/Kurtuluş (The Salvation):

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!

Kristian Levring’in yönettiği ve Anders Thomas Jensen ve Levring’in yazdığı 2014 Danimarka Batılı filmidir. Filmde Mads Mikkelsen, Eva Green, Jeffrey Dean Morgan, Jonathan Pryce, Eric Cantona, Mikael Persbrandt, Douglas Henshall ve Michael Raymond-James yer alıyor.

Yayın tarihi: 22 Mayıs 2014 (Danimarka) Yönetmeni: Kristian Levring Film müziğinin bestecisi: Kasper Winding Adaylıklar: Robert Award for Best Cinematography Senaryo: Kristian Levring, Anders Thomas Jensen

Sıradaki içerik:

Kovboy Filmleri İzle Türkçe Dublaj!