e

Hande Ataizi Kaç Yaşında? Hande Ataizi Tokat!

204 Okunma
hande ataizi kaç yaşında? hande ataizi tokat!
avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bugünkü yazımızda meşhur güzel, sürekli magazin gündeminde olan, aşkları ile gazetelerde manşet olan, sosyete güzeli hande ataizi hakkında bu kadar ayrıntılı makale hiç bir yerde yazılmadı. İşte güzel oyuncu hande ataizi kaç yaşında? Hande ataizi tokat! Hande ataizi sevgilisi kaç yaşında? Hande ataizi estetiksiz hali? Hande ataizi boy kilo?

Hande Ataizi, profesyonel düzeyde oyunculuğa Kenter Tiyatrosu’nda başlamıştır. 1996 senesinde Mum Kokulu Kadınlar filminde gösterdiği performansıyla aynı sene ”En İyi Kadın Oyuncu” dalında Altın Portakala layık görüldü. 2012 senesinde haber servisi olan Bloomberg’ in Büro Şefi ile evlendi . Fantastik komedi dizisi olan “Ruhsar” ve o dönemin komedi filmi olan “Kahpe Bizans”ta Cem Davran ile birlikte oynadı.

Hande Ataizi kaç yaşında doğum yaptı?

Hande Ataizi 2010 senesinde bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Hande Ataizi anne olduğunda tam 40 yaşındaydı. Amerikan Hastanesi’nde doğumu gerçekleşen Hande Ataizi, eşi Benjamin Harvey ve ailesi tarafından bir an bile yalnız bırakılmadı. Çift erkek bebeklerine aslan anlamına gelen Leon adı verdiler.

Sosyete güzeli Hande Ataizi estetiksiz hali…

hande ataizi estetiksiz hali

Hande Ataizi sevgilisi kaç yaşında

Hande Ataizi, nin ilk evliliği sadece 24 saat, ikinci evliliği 5 yıl 5 ay süren ve şuan 48 yaşında olan ünlü oyuncu Hande Ataizi, üçüncü kez evlenmek için gün sayıyor.

Hande Ataizi, kendisinden tam 20 yaş küçük olan spor eğitmenliği yapan sevgilisi Dinç Aydoğdu’dan evlenme teklifi almış ama pandemi süreci yüzünden bir türlü evlenememişlerdi.

Pandemi sürecinden sonra hayatın normale dönmesi ile birlikte ünlü çift, mutlu mesut yürüyen ilişkilerini nikahla buluşturacakları konusunda dedikodular çıktı bile.

hande ataizi sevgilisi kaç yaşında

Hande ataizi tokat!

Sevda Demirel’den canlı yayında Hande Ataizi’ne sağdan Tokat geldi!…

Aşağıda yazdığım diyalogdan sonra seksi güzel Sevda Demirel oturduğu yerden birden kalkıp birden bire Hande Ataizi’ne sağ taraftan suratına tokat attı.

Peki bu aniden gelişen olayın asıl sebebi neydi, Sevda demirel neden birden bire Hande ataizi’ ne tokat attı... Şimdi hep beraber bu aralarında canlı yayında geçen ilginç konuşmaya bakalım.

Sevda: Şimdi ben size çok güzel bir aşk şarkısı söyleyeceğim. Aşık olduğunuz mutlaka birisi olmuştur hayatta. (Hande Ataizi’ne gönderme aparak) aslında senin çok oldu.

Hande: Evet ben hakikaten aşk kadınıyım.

Sevda: Evet o aşk kadını ve bunu kötü anlamda algılamayın aşık olmak çok güzel bir şey.

Hande: Herhalde yani kötü bir şey değil.

Sevda: Ama yani ben her zaman tek eşliliği savunan bir insanım benim için çok önemli beni hiç erkeklerle beraberken hatırlar mısınız bilemem ?

Hande: Ulan televizyonda orospu olduğun ortaya çıktı daha ne olsun ?

Sevda: Senin gibi orospuluk yapıp da millete bilmem neremi göstermedim ve ben aklandım en azından.

Dedi ve yerinden birden bire kalkarak Hnde Ataizi’ne tokat attı, daha ayrıntılı görmek isterseniz aşağıdaki video’dan izleyebilirsiniz…

hande ataizi tokat

Hande Ataizi yaş: 2 Eylül 1973 senesinde Bursa’da doğdu, şuan 48 yaşında

Evlendiği kişiler: Fethi Pekin, Benjamin Harvey

Hande Ataizi boy kilo: 53 kilo ve 1.69cm

Hande Ataizi burcu: Başak

Sıradaki içerik:

Hande Ataizi Kaç Yaşında? Hande Ataizi Tokat!