Amerika’lı George Friedman Kitabında Türkiye’nin 2035 Senesini Anlatıyor!

Amerika'lı George Friedman Kitabında Türkiye'nin 2035 Senesini Anlatıyor!

Amerika’lı George Friedman Kitabında Türkiye’nin 2035 Senesini Anlatıyor!

Evet arkadaşlar bugünki makalemiz biraz kısa olacak fakat oldukça önemli bilgiler vermeye devam edeceğim. Her zamanki gibi sosyal medyada gezinirken karşıma bir röportaj çıktı ve sizlerle paylaşmak istedim. Kısa kesip hemen bu ropartaj’ da geçen konuşmaları sizlerle paylaşıyorum.

George friedman, denilen adam channelda stratfor’un yani amerika’da bir düşünce kuruluşu o kadar etkili ki bu düşünce kuruluşu Amerikan başkanları doğrudan bunu dinler. Bu adam fütürist yani geleceğe yönelik olarak neler olabilir diye bir çalışmaları olan bir adam ve bunun içerisinde özellikle türkiye’yle alakalı olan kısımları var ve bizi çok ilgilendiriyor.

Bugünkü olan her şeyi de içerisinde anlatmak üzere diyor ki, türkiye’ye hangi yılda ne olacak onu bile biliyorlar. Bu kitap yazıldığı 2007, 2008 yılı aradan geçen zamanda bakın diyor ki 2035 yılında diyor Türkiye diyor her şeyi otomatik olan robotlardan müteşekkil bir orduya ve donanmaya sahip olacak diyor. O kadar güçlü olacak ki diyor, avrupa kıtasını bir gün de alabilecek güçte olacak diyor. Türkiye’de 2035 yılındaki savaşı senaryosunu da yazıyor.

Japonlarla beraber Türkler birleşecek diyor bakın. Size komik gelecek bu şunlar yazıldığı zaman hiçbir şey yoktu orta. Türkiye’nin yapay zekası, insansız hava araçları falan birden bire çıktı. Her şeyi ortaya senden benden önce birşeyleri düşünüp planlarını yapanlar var çünkü imparatorluk varisi ayrı bir şeydir.

Sıradaki içerik:

Amerika’lı George Friedman Kitabında Türkiye’nin 2035 Senesini Anlatıyor!