e

64 Yaşındaki Adamı Sosyal Medyada Kandırıp 450 Bin TL Dolandıran Çift

29 Okunma
avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Karısının Adını ve Resmini Kullanarak 450 Bin TL Parasını Aldı

Hafta içi her gün ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına ‘1 yıl boyunca yazıştığım Yaren’e 450 bin TL kaptırdım’ diyerek başvuran Halis amcanın konuştuğu kişinin aslında erkek olduğu, Yaren’in ise bu erkeğin karısı olduğu ortaya çıktı!

Dolandırıldığını Anlayan Halis Amca Esra Erol’a Başvurdu

Evli ve 10 çocuğu olan 64 yaşındaki Halis amca, internet üzerinden üzerinden tanışıp konuşmaya başladığı Yaren Nur Toy isimli kadına 1 yıl içinde 450 bin TL para kaptırdığını söyleyerek Esra Erol’a başvurdu.

Ben Yandım Siz Yanmayın İnternetten Kimseyle Tanışmayın

“İlk ben mesaj attım ‘Başörtü çok yakışmış’ diye. ‘Ne demek istiyorsun?’ diye cevap verdi ben de ‘Art niyetim yok sadece söylemek istedim’ dedim. O da bana teşekkür edip ‘İlk adımı erkeğin atmasını çok severim’ dedi, konuşmaya başladık. Bana anne ve babasının trafik kazasında öldüğünü söyledi. Bir süre sonra ise para istemeye başladı.”

Yaren’e birer ikişer bin lira derken toplam 450 bin TL para gönderdiğini söyleyen Halis amca, Yaren ve Yaren gibi şebeke kuran kişilerin yakalanmasını, kendisi gibi başkalarının da başını yakmamalarını istiyor ve Türk erkeklerine bir tavsiye veriyor; “Messenger’a girmeyin, oradan kimseyle tanışmayın.”

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

64 Yaşındaki Adamı Sosyal Medyada Kandırıp 450 Bin TL Dolandıran Çift